thickbookleft_1344x1566 N

Kurs Microsoft Project

Kurs Microsoft Project

Więcej niż e-book

 

Chcesz poznać najbardziej popularne narzędzie do zarządzania projektami? Pragniesz podnieść swoje kwalifikacje? Szukasz sposobu na zapanowanie nad swoimi zadaniami? Nie chcesz kolejnego suchego podręcznika?

Jeśli tak, to koniecznie sprawdź, co zyskasz wybierając ten kurs. Zapoznaj się ze spisem treści oraz darmowymi materiałami, które pozwolą Ci stworzyć swój pierwszy projekt.

E-book

  • Dwa warianty
  • Kompletne kompendium wiedzy na temat Microsoft Project
  • W wersji rozszerzonej dodatkowe rozdziały poświęcone Microsoft Project Server
  • Ponad 300 stron w formacie PDF
  • Przykładowe pliki
  • Dużo zrzutów ekranu i konkretnych przykładów

Społeczność

Kupując książkę w dowolnym pakiecie, otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebook. Idealne miejsce do zadawania pytań, dzielenia się doświadczeniami i rozwiązywania problemów. Zastosowanie w praktyce zdobytej wiedzy, będzie dzięki temu zdecydowanie łatwiejsze. Wykrorzystaj doświadczenia innych osób oraz autora publikacji.

Webinary

Dzięki pakietowi premium będziesz mógł uczestniczyć w webinarach prowadzonych na żywo. Podczas sesji będziesz mógł uzyskać pomoc w konkretnych problemach i wyzwaniach, które przed Tobą postawi Microsoft Project. Zobaczysz jak je rozwiązać na konkretnych przykładach. Nie wirtualnych, ale Twoich przykładach. Będziesz mógł wybrać optymalny dla siebie termin oraz zaproponować tematykę.

Darmowe materiały

Nie kupuj kota w worku. Poniżej opublikowałem przykładowe akrtykuły z tego kursu oraz nagrania z poświęconych mu webinarów. Dzięki nim nauczysz się jak stworzyć swój pierwszy, kompletny plik projektu w Microsoft Project.

Pobierz próbkę

Ściągnij spis treści oraz wstęp do książki

Protip. Kurs Microsoft SharePoint. PDF

Microsoft Project Server. Podstawy.

Znasz już na tyle dobrze Microsoft Project, aby swobodnie tworzyć i śledzić harmonogramy...

Microsoft Project 2019. Którą wersję wybrać?

Postanowiłeś w końcu zapanować nad swoimi projektami. Długo szukałeś aplikacji, która pomoże Ci...

Kurs Microsoft Project. Równanie pracy

Microsoft Project nie jest prostym do opanowania narzędziem. Najwięcej problemów i zamieszania...

Kup e-booka

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Kim jest autor?

Wszystkie informacje o mnie znajdziesz na tej stronie: https://protipblog.pl/about/

Jak realizowana jest płatność?

W tej chwili płatności realizowane są online za pośrednictwem systemu Tpay.

Czy dostanę fakturę?

Tak. Jeśli nie podałeś wszystkich danych podczas finalizowania zakupu, prześlij je po prostu na adres protip@infowave.pl. Faktury wysyłam elektronicznie w ciągu maksymalnie 10 dni od zakupu,

Jak pobrać książkę po zakupie?

Link do pliku jest wysyłany automatycznie po zakończeniu zakupu. Jeśli nie widzisz wiadomości w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź koniecznie folder spam / junk mail. W razie jakichkolwiek problemów pisz na protip@infowave.pl.

Jakiej wersji Microsoft Project dotyczy ta książka?

Wszystkie zrzuty ekranu, które znajdziesz w książce pochodzą z wersji Microsoft Project 2013 (wersja angielska). Nie przejmuj się jeśli korzystasz z innej wersji. Edycje 2010, 2013 i 2016 są do siebie bardzo podobne. W książce podaję tłumaczenia wszystkich opcji, przycisków i menu także w wersji polskiej.

Jak zorganizowane będą webinary?

Po zakupie pakietu Premium, będziesz mógł skorzystać z indywidualnych konsultacji. Termin wybierasz sam za pomocą dedykowanej strony webowej. Po potwierdzeniu terminu, dostaniesz ode mnie zaproszenie na telekonferencję. Do jej przeprowadzenia potrzebujesz jedynie mikrofonu, głośników i kamery. Możesz wykorzystać komputer, telefon czy tablet.

Chcesz porozmawiać o swoich unikalnych projektach? Masz problem z konkretnym projektem? Nie wiesz jak skonfigurować swoje środowisko? To tylko kilka przykładłów, jak możesz wykorzytać te webinary.

Masz inne pytania? Napisz do mnie.

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości