Webinar

Nagrania z zakończonych wydarzeń

Jak rozpocząć pracę z Microsoft Project

Opis: Zobacz i posłuchaj jak zacząć przygodę z Microsoft Project. Jak pobrać aplikację? czym różnią się poszczególne wersje? Jak zdefiniować pierwszy projekt? Co robić, a czego nie, przed dodaniem pierwszego zadania? Na te wszystkie pytania odpowiem podczas tego spotkania. Pierwszy z serii webinarów, na których nauczysz się jak poprowadzić projekt w Microsoft Project od A do Z.

Czas trwania: 30 minut

Zarządzanie listą zadań w Microsoft Project

Opis: Podstawy tworzenia listy zadań w Microsoft Project. Na webinarze zobaczysz czym różnią się poszczególne typy zadań, jak szacować ich czas trwania oraz definiować powiązania między nimi.

Czas trwania: 45 minut

Tworzenie arkusza zasobów w Microsoft Project

Opis: Zobacz jak zdefiniować listę zasobów dla swojego projektu. Czym różnią się poszczególne typy zasobów? Jak konfigurować stawki zasobów? Na te i inne pytania odpowiemy podczas tego webinara.

Czas trwania: 45 minut

Zarządzanie przydziałami w Microsoft Project

Opis: Tworzenie przydziałów w projekcie Microsoft Project, to najczęstsza przyczyna wszelkiego rodzaju błędów. Na webinarze zobaczysz jak tworzyć przydziały dla różnych typów zasobów, jak uniknąć typowych problemów oraz zapanować nad całym procesem.

Czas trwania: 40 minut

Śledzenie postępów prac w projektach

Opis: Utworzenie harmonogramu to ledwie początek pracy z Microsoft Project. Każde przedsięwzięcie należy w końcu zrealizować (albo przynajmniej spróbować zrealizować). Na tym webinarze prezentuję różne sposoby śledzenia postępów prac i wprowadzania wartości rzeczywistych do harmonogramu. Zobaczysz także jak zapamiętywać plan bazowy projektu i jak podejrzeć ścieżkę krytyczną.

Czas trwania: 45 minut

Ankieta

Możesz mieć wpływ na porę, kiedy odbędzie się kolejny webinar.

[typeform_embed type="embed" url="https://lfalacinski.typeform.com/to/qqUsQW"]