Sprawdzanie dostępności | Outlook | Master of Microsft 365

Hej! Dzisiaj chciałbym podzielić się z tobą cennymi wskazówkami na temat sprawdzania dostępności współpracowników w programie Outlook. To naprawdę przydatne narzędzie, które pozwoli nam efektywnie planować spotkania.

A co powiesz na automatyczny wybór pasującego terminu? Tak, to możliwe! W nagraniu przedstawiam funkcję „Auto Wybór”, która pomoże nam znaleźć optymalny czas, uwzględniając dostępność wszystkich zaproszonych osób. To naprawdę oszczędza czas i sprawia, że organizowanie spotkań staje się znacznie łatwiejsze.

To tylko krótka zapowiedź tego, co znajdziesz w pełnym nagraniu. Jeśli chcesz poznać więcej wskazówek na temat sprawdzania dostępności i efektywnego planowania spotkań za pomocą Outlooka, koniecznie obejrzyj całe nagranie. Znajdziesz tam wiele cennych wskazówek, które na pewno ułatwią Ci życie zawodowe!


To nagranie to część programu szkoleniowego – Master of Office 365. Jego pełną wersję (>100 nagrań) znajdziesz na Master of Microsoft 365 – Akademia Aplikacji. Jeśli masz pytania do tego odcinka, albo pomysły na inne lekcje, to śmiało wpisuj je w komentarzach poniżej ⤵️.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments