Moja strona rezerwacji | Outlook & Bookings| Master of Microsft 365

Outlook Bookings to funkcja, która pozwala efektywnie zarządzać spotkaniami. Zasada działania jest prosta – zamiast dopasowywać termin do wszystkich uczestników, udostępniasz swoje wolne terminy, a osoby zainteresowane mogą wybrać pasujący im slot.

Tworzenie strony rezerwacji jest łatwe i odbywa się w widoku kalendarza Outlooka. Możesz określić rodzaj spotkania, jego czas trwania i to, czy ma być publiczne, czy prywatne. Opcje zaawansowane pozwalają na dodanie bufora czasowego po spotkaniu.

Po utworzeniu strony, możesz ją udostępnić, wystarczy skopiować link i wkleić go do e-maila, na stronę internetową lub do stopki. Osoba rezerwująca spotkanie wybiera rodzaj spotkania, termin i wypełnia krótki formularz. Wszystko jest zabezpieczone weryfikacją kodem wysyłanym na e-mail. Zresztą zobacz sam/sama w nagraniu poniżej ⤵️


To nagranie to część programu szkoleniowego – Master of Office 365. Jego pełną wersję (>100 nagrań) znajdziesz na Master of Microsoft 365 – Akademia Aplikacji. Jeśli masz pytania do tego odcinka, albo pomysły na inne lekcje, to śmiało wpisuj je w komentarzach poniżej ⤵️.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments