Cofnięcie wiadomości | Outlook| Master of Microsft 365

Czy zdarzyło ci się kiedyś wysłać maila z błędem? Zapomniałeś załączyć plik, wysłałeś go do niewłaściwej osoby lub odkryłeś, że treść jest nieprawidłowa dopiero po kliknięciu przycisku „Wyślij”? Wszystko nie jest jeszcze stracone! W najnowszym nagraniu pokażę ci, jak cofnąć wiadomość w programie Microsoft Outlook.

To proste kroki, które możesz podjąć, aby naprawić wysłane przez przypadek wiadomości. Dowiesz się, dlaczego warto skorzystać z funkcji cofania w obrębie organizacji i jak to zrobić, zanim odbiorca odczyta twoją wiadomość.

Nie pozwól, aby małe błędy w komunikacji online przyniosły ci niepotrzebny stres. Obejrzyj nagranie i zobacz, jak uniknąć nieprzyjemnych sytuacji dzięki możliwości cofania wiadomości w Outlook.


To nagranie to część programu szkoleniowego – Master of Office 365. Jego pełną wersję (>100 nagrań) znajdziesz na Master of Microsoft 365 – Akademia Aplikacji. Jeśli masz pytania do tego odcinka, albo pomysły na inne lekcje, to śmiało wpisuj je w komentarzach poniżej ⤵️.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments